Finanční gramotnostProduktová školeníObchodní dovednosti

Finanční gramotnost

Pro firmy

Vzdělávání zaměstnanců v oblasti finanční gramotnosti. Vysvětlení základních pojmů z oblastí spoření, investování, pojištění a úvěrů. Ukázky základních principů správné práce s penězi. Forma školení nebo interaktivní prožití virtuálního života.

Nabídka nového benefitu pro zaměstnance. Poradenství v oblasti propojení zdravých rodinných financí s cíli firmy. U zaměstnanců, kde se realizuje tato služba, došlo ke zvýšení motivace a ke snížení fluktuace.

Pro školy

Pro studenty nabízím zážitkovou formu seznámení se světem financí. Studenti prochází simulací reálného života a seznamují se s finančními produkty a principy využití. Seminář je veden jako hra.

Pro studenty posledních ročníků středních a vysokých škol nabízím přednášky Finanční gramotnosti.

V oblasti finanční gramotnosti jsem byl v roce 2016 celorepublikovým garantem a tvůrcem přednášek pro studenty v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Více jak 2000 studentů a učitelů bylo seznámeno s možnými finančními riziky, která hrozí při pohybu na internetu.

Produktová školení

Pro Českou pojišťovnu, a.s. zajišťuji školení životního a majetkového pojištění.

Obchodní dovednosti

Pro obchodníky vedu školení standardizovaného obchodního rozhovoru se zaměřením na časovou efektivitu a maximální množství získaných informací. Následuje školení zpracování do finančního plánu a školení prezentace výstupů.

Formou workshopů vedu obchodníky k získání dovednosti, jak vyhledat všechny obchodní příležitosti u klienta. A jak je správně zobchodovat.